OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (52 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: User Login
af: Aanmeling

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Action
af: Aksie

en: URLs
af: URLe

en: Tags
af: Etikette

en: Full description
af: Volledige beskrywing

en: Screenshots
af: Skermkiekies

en: Project
af: Projek

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Image
af: Beeld

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Host
af: Masjien

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Location
af: Ligging

en: Method
af: Metode

en: File attachments
af: Lêer-aanhangsels

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Source
af: Bron

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Story
af: Storie

en: Processing
af: Verwerking

en: Apply
af: Pas toe

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
af[0]: 1 item suksesvol verwerk:
af[1]: @count items suksesvol verwerk:

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: Account
af: Rekening

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
