OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (45 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: yes
ast: Sí

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Image
ast: Imaxe

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Options
ast: Opciones

en: Contact
ast: Contautu

en: no
ast: non

en: Done
ast: Fechu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Host
ast: Sirvidor

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Nodes
ast: Noyos

en: Details
ast: Detalles

en: Method
ast: Métodu

en: Blog
ast: Blogue

en: Filters
ast: Filtros

en: File attachments
ast: Ficheros axuntos

en: Key
ast: Llave

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Story
ast: Historial

en: Processing
ast: Procesando
