OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (104 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: User Login
ca: Inici de sessió

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: yes
ca: sí

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Comments
ca: Comentaris

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: License
ca: Llicència

en: Resources
ca: Recursos

en: Project
ca: Projecte

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Image
ca: Imatge

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: Event
ca: Esdeveniment

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Contact
ca: Contacte

en: Done
ca: Fet

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Logo
ca: Logotip

en: Voting
ca: Votació

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Host
ca: Servidor

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Location
ca: Localització

en: Fields
ca: Camps

en: Details
ca: Detalls

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Members
ca: Membres

en: Method
ca: Mètode

en: Blog
ca: Bloc

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Filters
ca: Filtres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: File attachments
ca: Fitxers adjunts

en: Key
ca: Clau

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Source
ca: Font

en: Community
ca: Comunitat

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: Video
ca: Vídeo

en: Website
ca: Lloc web

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Story
ca: Història

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: post body
ca: cos de l'enviament

en: Processing
ca: Processant

en: Apply
ca: Aplica

en: Examples
ca: Exemples

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: Services
ca: Serveis

en: Application
ca: Aplicació

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Organization
ca: Organització

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Identifier
ca: Identificador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Account
ca: Compte

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Rating
ca: Valoració

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Read more...
ca: Llegeix més...

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary
ca: Secundari

en: Abbreviation
ca: Abreviatura

en: Search Terms
ca: Termes de cerca

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.

en: Content pane
ca: Panell de contingut

en: Sponsor
ca: Patrocinador

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Base table
ca: Taula base

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Master
ca: Mestre

en: Subscribe to !feed-title
ca: Subscriure a !feed-title
