OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (37 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: File attachments
dz: ཡིག་སྣོད་མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: Story
dz: ལོ་རྒྱུས་

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Abbreviation
dz: སྡུད་ཚིག།
