OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to fy translation catalogue (19 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: more
fy: mear

en: Comments
fy: Reaksjes

en: Date
fy: Datum

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Required
fy: Fereaske

en: User
fy: Brûker

en: Contact
fy: Kontakt

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: You are here
fy: Jo binne hjir

en: Processing
fy: Ferwurkje

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Main menu
fy: Haadmenu
