OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: more
ga: Tuilleadh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Processing
ga: Á phróiseáil

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
