OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (28 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: User
ht: Itilizatè

en: no
ht: Non

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont
