OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (53 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: User Login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Resources
ka: რესურსები

en: Date
ka: თარიღი

en: Password
ka: პაროლი

en: Image
ka: სურათი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: no
ka: არა

en: Done
ka: დასრულება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Url
ka: ბმული

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Fields
ka: ველები

en: Details
ka: დეტალები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Filters
ka: ფილტრები

en: File attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Key
ka: გასაღები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Source
ka: წყარო

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Processing
ka: დამუშავება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Abbreviation
ka: აბრევიატურა

en: - All -
ka: - ყველა -
