OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (52 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: User Login
kk: Логинді қолданушы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Image
kk: Сурет

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Contact
kk: Контакттау

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: Host
kk: Хост

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Blog
kk: Блогі

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: File attachments
kk: Файл қосымшалар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Story
kk: Мақала

en: Processing
kk: Өңделу...

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Account
kk: Есеп

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Rating
kk: Рейтинг

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
