OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (59 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: User Login
ku: چوونه‌ژوره‌وه‌ی به‌کارهێنه‌ر

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: yes
ku: بەڵێ

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Project
ku: پرۆژە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Image
ku: وێنە

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: no
ku: نەخێر

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: File attachments
ku: لکاندنی پاشکۆ

en: Key
ku: کلیل

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: Story
ku: چیڕۆک

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Account
ku: هەژمار

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Abbreviation
ku: کورتکراوە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
