OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Password
ky: Сырсөз

en: Blog
ky: Блог

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
