OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (90 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: User Login
lv: Lietotāja Autorizācija

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: yes
lv: jā

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Comments
lv: Komentāri

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Birkas

en: Full description
lv: Pilns apraksts

en: License
lv: Licenze

en: Resources
lv: Resursi

en: Project
lv: Projekts

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Image
lv: Attēls

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: Views
lv: Skati

en: Event
lv: Notikums

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: no
lv: nē

en: Done
lv: Pabeigts

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Voting
lv: Balsošana

en: Host
lv: Serveris

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Fields
lv: Lauki

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Method
lv: Veids

en: Blog
lv: Blogs

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Filters
lv: Filtri

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Key
lv: Atslēga

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Source
lv: Avots

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Story
lv: Stāsts

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Examples
lv: Piemēri

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lv[0]: @count vienums veiksmīgi apstrādāts:
lv[1]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:
lv[2]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Account
lv: Konts

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Rating
lv: Reitings

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
