OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (15 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: yes
mk: да

en: Comments
mk: Коментари

en: Required
mk: Побарано

en: Help
mk: Помош

en: Contact
mk: Контакт

en: Location
mk: Локација

en: Details
mk: Детали

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
