OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: yes
os: ойы

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд
