OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (40 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: yes
ps: هو

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Date
ps: نيټه

en: Password
ps: پټ توری

en: Image
ps: انځور

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: no
ps: نه

en: Done
ps: ترسره شو

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Host
ps: کوربه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Details
ps: سپړنې

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Key
ps: کيلی

en: Source
ps: سرچينه

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: - All -
ps: - ټول -
