OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to se translation catalogue (23 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat

en: Video
se: Filbma

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Account
se: konto
