OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to si translation catalogue (27 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: User Login
si: පරිශීලක ඇතුලුවීම්

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Image
si: රූපය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Story
si: ප්‍රබන්ධය

en: Processing
si: සැකසෙමින් පවතී

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Account
si: ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
