OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (98 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: User Login
sk: Prihlásenie používateľa

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Comments
sk: Komentáre

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: License
sk: Licencia

en: Project
sk: Projekt

en: Date
sk: Dátum

en: Password
sk: Heslo

en: Image
sk: Obrázok

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Event
sk: Podujatie

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Options
sk: Nastavenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: no
sk: nie

en: Done
sk: Hotovo

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Event type
sk: Typ udalosti

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Fields
sk: Polia

en: Nodes
sk: Uzly

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: Method
sk: Metóda

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Filters
sk: Filtre

en: Coordinates
sk: Koordináty

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: File attachments
sk: Priložené súbory

en: Key
sk: Kľúč

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Source
sk: Zdroj

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Middle
sk: Stredný

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Authentication
sk: Overenie

en: Story
sk: Článok

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Apply
sk: Použiť

en: Examples
sk: Príklady

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sk[0]: @count položka bola úspešne spracovaná:
sk[1]: @count položky boly úspešne spracované:
sk[2]: @count položiek bolo úspešne spracovaných:

en: Services
sk: Služby

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Organization
sk: Firma

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Offset
sk: Ofset

en: Account
sk: Účet

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main Content
sk: Hlavný obsah

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: Search Terms
sk: Hľadať termíny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: An error occurred and processing did not complete.
sk: Nastala chyba a spracovanie sa nedokončilo.

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Subscribe to !feed-title
sk: Odoberať !feed-title
