OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (52 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: User Login
sl: Prijava

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: yes
sl: da

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Comments
sl: Komentarji

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Image
sl: Slika

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Done
sl: Opravljeno

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Host
sl: Gostitelj

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Location
sl: Mesto

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Method
sl: Metoda

en: Filters
sl: Filtri

en: File attachments
sl: Pripete datoteke

en: Key
sl: Ključ

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Story
sl: Prispevek

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Processing
sl: V obdelavi

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sl[0]: Element je bil uspešno obdelan:
sl[1]: @count elementa sta bila uspešno obdelana:
sl[2]: @count elementi so bili uspešno obdelani:
sl[3]: @count elementov je bilo uspešno obdelanih:

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Account
sl: Račun

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Abbreviation
sl: Okrajšava
