OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (46 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Comments
sq: Komente

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Contact
sq: Kontakti

en: no
sq: jo

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Logo
sq: Stema

en: Url
sq: Adresa Url

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Details
sq: Hollësi

en: Blog
sq: Ditari

en: Filters
sq: Filtrat

en: File attachments
sq: File të bashkangjitur

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: Story
sq: Histori

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sq[0]: 1 element i proçesuar me sukses:
sq[1]: @count elementë të proçesuar me sukses:

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Account
sq: Profili

en: Abbreviation
sq: Shkurtim

en: An error occurred and processing did not complete.
sq: U ndesh një gabim dhe proçesi nuk është përfunduar.
