OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: more
ta: மேலும்

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Location
ta: இடம்

en: Details
ta: விபரங்கள்

en: Blog
ta: வலைப்பு

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: Story
ta: மன்னிக்கவும்

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
