OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (64 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: yes
az: bəli

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Image
az: Şəkil

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: Views
az: Görünüşlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Contact
az: Kontakt

en: no
az: yox

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Logo
az: loqo

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Fields
az: Sahələr

en: Nodes
az: Materiallar

en: Details
az: Detallar

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Filters
az: Filtrlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Source
az: Mənbə

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Processing
az: Emal edilir

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Telephone
az: Telefon

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Abbreviation
az: İxtisar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: An error occurred and processing did not complete.
az: Xəta baş verdi və emal tamamlanmadı.

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Base table
az: Əsas cədvəl

en: Highlighted
az: Vurğulanan
