OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (70 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: User Login
be: Логін Карыстальніка

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: yes
be: так

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Comments
be: Каментары

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Resources
be: Рэсусры

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Image
be: Малюнак

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Options
be: Налады

en: Contact
be: Кантакт

en: no
be: не

en: Done
be: Зроблена

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Logo
be: Лагатып

en: Host
be: Хост

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Fields
be: Палі

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Details
be: Падрабязна

en: Method
be: Метад

en: Blog
be: Блог

en: Arguments
be: Аргументы

en: Filters
be: Фільтры

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: File attachments
be: Дадаткі

en: Key
be: Ключ

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Source
be: Крыніца

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: You are here
be: Вы тут

en: Processing
be: Апрацоўка

en: Apply
be: Ужыць

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
be[0]: 1 элемент паспяхова апрацаваны:
be[1]: @count элементаў паспяхова апрацавана:

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Account
be: Акаўнт

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Abbreviation
be: Абрэвіятура

en: An error occurred and processing did not complete.
be: Здарылася памылка і працэс не быў завершаны.

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
