OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (92 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: yes
cs: ano

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Comments
cs: Komentáře

en: Action
cs: Akce

en: Tags
cs: Štítky

en: Resources
cs: Zdroje

en: Project
cs: Projekt

en: Date
cs: Datum

en: Password
cs: Heslo

en: Image
cs: Obrázek

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Options
cs: Možnosti

en: Contact
cs: Kontakt

en: no
cs: ne

en: Done
cs: Hotovo

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Voting
cs: Hlasování

en: Host
cs: Hostitel

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Location
cs: Místo

en: Fields
cs: Pole

en: Nodes
cs: Uzly

en: Details
cs: Detaily

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Method
cs: Metoda

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Filters
cs: Filtry

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: File attachments
cs: Přiložené soubory

en: Key
cs: Klíč

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Source
cs: Zdroj

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Website
cs: Webová stránka

en: Authentication
cs: Ověření

en: Story
cs: Článek

en: You are here
cs: Jste zde

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Apply
cs: Použít

en: Examples
cs: Příklady

en: Taxonomy Terms
cs: Termíny taxonomie

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cs[0]: 1 položka úspěšně zpracována:
cs[1]: @count položky úspěšně zpracovány:
cs[2]: @count položek úspěšně zpracováno:

en: Services
cs: Služby

en: Application
cs: Aplikace

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Telephone
cs: Telefon

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Offset
cs: Posun

en: Account
cs: Účet

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Abbreviation
cs: Zkratka

en: Search Terms
cs: Hledat termíny

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Base table
cs: Základní tabulka

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
cs: <em>Hlavní</em> menu na mnoha stránkách zobrazuje hlavní sekce stránek a často se nachází v horní navigační liště.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Subscribe to !feed-title
cs: Přihlásit se k odběru !feed-title
