OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (106 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: User Login
et: Sisselogimine

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: yes
et: jah

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Action
et: Tegevus

en: URLs
et: Veebiaadressid

en: Tags
et: Sildid

en: License
et: Litsents

en: Screenshots
et: Ekraanitõmmised

en: Resources
et: Ressursid

en: Project
et: Projekt

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Image
et: Pilt

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: Views
et: Vaated

en: Event
et: Sündmus

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: no
et: ei

en: Done
et: Valmis

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Location
et: Asukoht

en: Fields
et: Väljad

en: Nodes
et: Postitused

en: Details
et: Üksikasjad

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: Method
et: Meetod

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Arguments
et: Argumendid

en: Filters
et: Filtrid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: Short Description
et: Lühikirjeldus

en: Key
et: Võti

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Source
et: Allikas

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Authentication
et: Autentimine

en: Story
et: Artikkel

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Processing
et: Töötlemine

en: Apply
et: Rakenda

en: Examples
et: Näited

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: test
et: testi

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Telephone
et: Telefon

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Offset
et: Nihe

en: Account
et: Konto

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main Content
et: Sisu

en: Rating
et: Hinnang

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Read more...
et: Loe edasi...

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Base table
et: Baastabel

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü

en: Subscribe to !feed-title
et: Telli voog !feed-title
