OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (91 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: User Login
eu: Erabiltzailearen saio sarrera

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: yes
eu: bai

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Action
eu: Ekintza

en: URLs
eu: URL-ak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Full description
eu: Deskripzio osoa

en: Project
eu: Proiektua

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Image
eu: Irudia

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Event
eu: Gertaera

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Options
eu: Aukerak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: no
eu: ez

en: Done
eu: Eginda

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Voting
eu: Bozketa

en: Url
eu: URLa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Location
eu: Kokalekua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: Method
eu: Metodoa

en: Blog
eu: Bloga

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: File attachments
eu: Eranskinak

en: Key
eu: Giltza

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Source
eu: Iturburua

en: Community
eu: Komunitatea

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Middle
eu: Erdian

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Story
eu: Istorioa

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Apply
eu: Ezarri

en: Examples
eu: Adibideak

en: Taxonomy Terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Organization
eu: Erakundea

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Account
eu: Kontua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: Search Terms
eu: Terminoak bilatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Content pane
eu: Eduki panela

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Asc
eu: Goraka

en: Subscribe to !feed-title
eu: !feed-title-rako harpidetza egin
