OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (94 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: User Login
gl: Acceso de usuario/a

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: yes
gl: si

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Resources
gl: Recursos

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Image
gl: Imaxe

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: Views
gl: Vistas

en: Event
gl: Evento

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: Contact
gl: Contacto

en: no
gl: non

en: Done
gl: Feito

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Logo
gl: Logotipo

en: Voting
gl: Votando

en: Host
gl: Anfitrión

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Location
gl: Localización

en: Fields
gl: Campos

en: Nodes
gl: Nodos

en: Details
gl: Detalles

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Members
gl: Membros

en: Method
gl: Método

en: Blog
gl: Blogue

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Filters
gl: Filtros

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: File attachments
gl: Ficheiros adxuntos

en: Key
gl: Clave

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Source
gl: Orixe

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Middle
gl: Medio

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Story
gl: Artigo

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Processing
gl: Procesando

en: Apply
gl: Aplicar

en: Examples
gl: Exemplos

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
gl[0]: Procesouse con éxito 1 item:
gl[1]: Procesaronse con éxito @count items:

en: Services
gl: Servizos

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Identifier
gl: Identificador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Account
gl: Conta

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Rating
gl: Valoración

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary
gl: Secundario

en: Abbreviation
gl: Abreviatura

en: Search Terms
gl: Termos de Búsqueda

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: An error occurred and processing did not complete.
gl: Aconteceu un erro e o proceso non se pudo copletar.

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Subscribe to !feed-title
gl: Subscribirse a !feed-title
