OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (83 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: User Login
hr: Prijava korisnika

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: yes
hr: da

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Comments
hr: Komentari

en: Action
hr: Akcija

en: URLs
hr: URLovi

en: Tags
hr: Oznake

en: License
hr: Licenca

en: Resources
hr: Resursi

en: Project
hr: Projekt

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Image
hr: Slika

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: Event
hr: Događanje

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Options
hr: Opcije

en: Contact
hr: Kontakt

en: no
hr: ne

en: Done
hr: Gotovo

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Location
hr: Lokacija

en: Fields
hr: Polja

en: Nodes
hr: Unosi

en: Details
hr: Detalji

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Method
hr: Metoda

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Filters
hr: Prečistači

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: File attachments
hr: Privitci

en: Key
hr: Ključ

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Source
hr: Izvor

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Story
hr: Članak

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: Apply
hr: Primjeni

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hr[0]: 1 stavka je uspješno obrađena
hr[1]: @count stavke su uspješno obrađene
hr[2]: @count stavki je uspješno obrađeno

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Account
hr: Račun

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Abbreviation
hr: Skraćenica

en: An error occurred and processing did not complete.
hr: Došlo je do greške i obrada nije završena.

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hr: <em>Glavni</em> izbornik se koristi na mnogim lokacijama za prikaz glavnih odjeljaka lokacije, najčešće kao navigacijska traka na vrhu.

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Subscribe to !feed-title
hr: Pretplati se na !feed-title
