OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: User Login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Image
hy: Նկար

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: no
hy: ոչ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Host
hy: Հոսթ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: « first
hy: « առաջինը

en: Subscribe to !feed-title
hy: Բաժանորդագրվել !feed-title-ին
