OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (60 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: yes
jv: ya

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Comments
jv: Komèntar

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Image
jv: Gambar

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Views
jv: View

en: User
jv: Panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Contact
jv: Kontak

en: no
jv: ora

en: Done
jv: Rampung

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Location
jv: Lokasi

en: Fields
jv: Field

en: Nodes
jv: Node

en: Details
jv: Lengkapé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Method
jv: Metode

en: Key
jv: Kunci

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Processing
jv: Lagi proses

en: Examples
jv: Contoné

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
jv[0]: 1 item sukses diproses:
jv[1]: @count item sukses diproses:

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Account
jv: Akun

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Abbreviation
jv: Singkatan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: An error occurred and processing did not complete.
jv: Ditemokaké kaluputan lan prosese ora lengkap.

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Asc
jv: Urut Maju
