OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (22 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: yes
mg: eny

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Password
mg: Teny miafina

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Source
mg: Loharano

en: Account
mg: Kaonty

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
