OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (53 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: User Login
ne: प्रयोगकर्ताको लग-ईन

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: no
ne: हैन

en: Done
ne: भयो

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज

en: Host
ne: होस्ट

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Location
ne: स्थान

en: Details
ne: विस्तृत

en: Blog
ne: ब्लग

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: Examples
ne: उदाहरण

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Account
ne: खाता

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Abbreviation
ne: संक्षिप्त

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
