OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (97 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: yes
oc: òc

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Comments
oc: Comentaris

en: Action
oc: Accion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Full description
oc: Descripcion completa

en: License
oc: Licéncia

en: Resources
oc: Ressorsas

en: Project
oc: Projèctes

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Image
oc: Imatge

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Event
oc: Eveniment

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Options
oc: Opcions

en: Contact
oc: Contacte

en: no
oc: non

en: Done
oc: Acabat

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Logo
oc: Lògo

en: Url
oc: URL

en: Host
oc: Òste

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: Fields
oc: Camps

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Details
oc: Detalhs

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: Method
oc: Metòde

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Filters
oc: Filtres

en: Sort by
oc: Triar per

en: File attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Key
oc: Clau

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Source
oc: Font

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Middle
oc: Mitan

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Website
oc: Site web

en: Story
oc: Article

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: Apply
oc: Aplicar

en: Examples
oc: Exemples

en: test
oc: tèst

en: Services
oc: Servicis

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: Identifier
oc: Identificant

en: Offset
oc: Decalatge

en: Account
oc: Compte

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Abbreviation
oc: Abrevacion

en: Search Terms
oc: Tèrmes de recèrca

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: An error occurred and processing did not complete.
oc: Una error s'es produita e lo processus s'es pas acabat.

en: View panes
oc: Volets de vista

en: Content pane
oc: Volet de contengut

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
oc: Lo <em>menú Principal</em> es fréquemment utilizat per afichar les sections importantes del site, souvent dins la barre de navigacion de haut de pagina.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Master
oc: Maître
