OpenCivic (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (123 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: User Login
pl: Login użytkownika

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Comments
pl: Komentarze

en: Action
pl: Akcja

en: URLs
pl: Adresy URL

en: Tags
pl: Tagi

en: Full description
pl: Pełen opis

en: License
pl: Licencja

en: Screenshots
pl: Zrzuty ekranu

en: Resources
pl: Zasoby

en: Project
pl: Projekt

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Image
pl: Obraz

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: Views
pl: Widoki

en: Event
pl: Termin

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: Contact
pl: Kontakt

en: no
pl: nie

en: Done
pl: Gotowe

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Voting
pl: Ocena

en: Url
pl: URL

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Location
pl: Położenie

en: Fields
pl: Pola

en: Nodes
pl: Węzły

en: Details
pl: Szczegóły

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: Method
pl: Metoda

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Filters
pl: Filtry

en: Coordinates
pl: Współrzędne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: File attachments
pl: Załączniki

en: Short Description
pl: Krótki opis

en: Key
pl: Klucz

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Source
pl: Źródło

en: Community
pl: Społeczność

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Middle
pl: Środek

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Video
pl: Wideo

en: Website
pl: Strona WWW

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Story
pl: Artykuł

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Examples
pl: Przykłady

en: Taxonomy Terms
pl: Terminy taksonomii

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
pl[0]: Pomyślnie przetworzono jeden element.
pl[1]: Pomyślnie przetworzono @count elementy.
pl[2]: Pomyślnie przetworzono @count elementów.

en: Misc
pl: Różne

en: Services
pl: Serwisy

en: Application
pl: Aplikacja

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Organization
pl: Organizacja

en: Telephone
pl: Telefon

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Account
pl: Konto

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main Content
pl: Główna treść

en: Rating
pl: Ocena

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Abbreviation
pl: Skrót

en: Search Terms
pl: Szukane wyrażenia

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: An error occurred and processing did not complete.
pl: Wystąpił błąd i operacja została przerwana.

en: Naked
pl: Nago

en: View panes
pl: Panele z widokami

en: Content pane
pl: Panel z zawartością

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Base table
pl: Tabela podstawowa

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
pl: <em>Główne</em> menu wykorzystywane jest na wielu witrynach do pokazywania najważniejszych sekcji serwisu, często w górnej części witryny.

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Prepare Site
pl: Przygotuj stronę

en: Top menu
pl: Górne menu

en: Organization type
pl: Typ organizacji

en: Subscribe to !feed-title
pl: Subskrybuj !feed-title
