OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས
