OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Tabs
cs: Záložky

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky
