OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Menu
el: Μενού

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας
