OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Tabs
et: Sakid

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: User Bar First
et: Esimene kasutajariba

en: User Bar Second
et: Teine kasutajariba
