OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Panels
eu: Panelak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Tab @delta
eu: @delta -ko atala
