OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina
