OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Tabs
id: Tab

en: Save and continue
id: Simpan dan lanjutkan

en: Page Top
id: Kehalaman Atas

en: Page Bottom
id: Kehalaman Bawah

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah
