OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Tabs
is: Flipar

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram
