OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Tabs
it: Schede

en: Save and continue
it: Salva e continua

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina
