OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
