OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: Panels
oc: Escapolons

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Tabs
oc: Onglets

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: User Bar First
oc: Primièra barra d'utilizaire
