OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Tabs
pt: Separadores

en: Save and continue
pt: Guardar e continuar

en: Page bottom
pt: Rodapé da página
