OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Menu
ru: Меню

en: Panels
ru: Панели

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Save and continue
ru: Сохранить и продолжить

en: Page Top
ru: Верх страницы

en: Page Bottom
ru: Низ страницы

en: Preface First
ru: Первый пролог

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Service class
ru: Класс сервиса

en: Choose a service class
ru: Выберите класс сервиса

en: Database service
ru: Сервис базы данных

en: Branding
ru: Наименование

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель

en: Header First
ru: Первый заголовок

en: Header Second
ru: Второй заголовок

en: Preface Second
ru: Второй пролог

en: Preface Third
ru: Третий пролог

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: User Bar First
ru: Первая колонка

en: User Bar Second
ru: Вторая колонка
