OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Menu
th: เมนู

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง
