OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Menu
tr: Menü

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı
