OpenCRM Kickstart (7.x-1.0-alpha8) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Log in
af: Teken in

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort
